| Skärm | |
| Typ | TFT LED |
| Upplösning | 1920×1080 |
| Storlek | 15,6″ 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 300 cd/m2 typ. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | X6425 |
| Minne | 16 GB RAM och 256 GB SSD |
| SSD | Ja |
| SD-kortplats | 0 |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 2 x 10/100/1000 Mbit |
| USB-port | 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 |
| Seriell port |
alternativ (Max 3) |
| Temperaturområde | -20 till 60 °C |
| Täthetsgrad | IP 66 (Framsida) IP 20 (Baksida) |
| Spänningsförsörjning | 10–32VDC, 17W |
| Godkännanden | DNV GL, IECEx, Atex Zon 2 |
Xedge15, X6425, 16GB, 256GB SSD, 2xDP, Win10 IOT Ent.
Panel-dator med Intel X6425 CPU
Tillgänglighet 1 i lager
SKU: 101006400U-0002
Kategori: Xedge IPC
Beskrivning
Dokument
Dokument
Relaterade produkter
-
XE715FAA0UW0001
-
XEW05F0A0UW0001
-
Tillgänglighet 2 i lager
XEW03G0A0UW0001
-
XE721FAA0UW0001






