|
Skärm |
|
| Typ | TFT |
| Upplösning | 1366×768, HD |
| Storlek | 15,6″ 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 400 candela per kvadratmeter typiskt. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC Quad core – 1,6 GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 8 GB flashminne |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | Nej |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 1 x 10/100 Mbit PoE |
| USB-port | 1 x USB 2.0 (Med kabel) |
| Temperaturområde | -20 till 55°C |
| Täthetsgrad | IP 67 |
| Spänningsförsörjning | IEEE 802.3af PoE |
JSmart715M, 15,6″ WEBB-panel, PCT, HD, POE , Wifi, NFC, 64 b
15,6″ operatörspanel DNV, 64-bitars CPU med Chromium-webbläsare. IP67
SKU: +JS715GE2U5PW
Kategorier: JSmart serien, WEB paneler
Beskrivning
Dokument
Dokument
Tillbehör
Inga tillbehör finns
Relaterade produkter
-
eX200-serien
EX215, 15,6″ Operatörspanel, PCT, 64 bit, WEB, Krom
Operatörspanel med Chromium-webbläsare
Tillgänglighet 4 i lager
+EX215U50W
-
JSmart serien
JSmart707M, 7 tums operatörspanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
7-tums operatörspanel DNV, 64-bitars CPU IP67
+JS707GB2U5P1
-
Extrem serien
EX715M, WEBB-panel 15,6″ PCT, Sol-läsbar IP69
15,6” operatörsskärm läsbar i solljus, 700 nit, multitouch med Chromium-baserad HTML5-webbläsare
+EX715MGU5PW
-
+EX705MU5PW




