|
Skärm |
|
| Typ | TFT |
| Upplösning | 1366×768 |
| Storlek | 15,6″ 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 400 candela per kvadratmeter typiskt. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC Quad core – 1,6 GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 8 GB flashminne |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | Nej |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 1 x 10/100 Mbit PoE |
| USB-port | 1 x USB 2.0 (Med kabel) |
| Temperaturområde | -20 till 55°C |
| Täthetsgrad | IP 67 |
| Spänningsförsörjning | IEEE 802.3bt 4PPoE |
JSmart715M, 15,6″ Operatörspanel, HD, PCT, POE, Wifi, 64-bit
15,6 tums operatörspanel DNV, 64-bitars CPU IP67
Tillgänglighet 4 i lager
SKU: +JS715GE2U5P1
Kategori: JSmart serien
Beskrivning
Dokument
Dokument
Tillbehör
Inga tillbehör finns
Relaterade produkter
-
JSmart serien
JSmart721M, 21,5″ operatörspanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
21,5″ manöverpanel DNV, 64 bit CPU IP67
+JS721GE2U5P1
-
JSmart serien
JSmart710M, 10,1″ Operatörspanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
10,1″ operatörspanel DNV, 64-bitars CPU med pekskärm IP67
Tillgänglighet 1 i lager
+JS710GC2U5P1
-
WEB paneler
JSmart707M, 7-tum WEB-panel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
7″ operatörspanel DNV, 64-bitars CPU med Chromium-webbläsare. IP67
+JS707GB2U5PW
-
JSmart serien
JSmart707, 7″ Operatörspanel, PCT Touch, POE, Wifi
7″ operatörspanel med IP67-kapsling och Multitouchskärm. IP67
Tillgänglighet 1 i lager
+JS707BB1U5P1





