|
Skärm |
|
| Typ | TFT |
| Upplösning | 1280×800, |
| Storlek | 10,1 tum 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 400 candela per kvadratmeter typiskt. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC Quad core – 1,6 GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 8 GB flashminne |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | Nej |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 1 x 10/100 Mbit PoE |
| USB-port | 1 x USB 2.0 (Med kabel) |
| Temperaturområde | -20 till 55°C |
| Täthetsgrad | IP 67 |
| Spänningsförsörjning | IEEE 802.3af PoE |
JSmart710M, 10,1″ Operatörspanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
10,1″ operatörspanel DNV, 64-bitars CPU med pekskärm IP67
Tillgänglighet 1 i lager
SKU: +JS710GC2U5P1
Kategori: JSmart serien
Beskrivning
Dokument
Dokument
Tillbehör
Inga tillbehör finns
Relaterade produkter
-
JSmart serien
JSmart707M, 7 tums operatörspanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
7-tums operatörspanel DNV, 64-bitars CPU IP67
+JS707GB2U5P1
-
JSmart serien
JSmart707 NFC, 7 tums Operatörspanel, PCT Pekskärm, POE, Wifi, NFC
7″ operatörspanel med integrerad NFC, IP67
Tillgänglighet 3 i lager
+JS707NFCBB1U5P1
-
JSmart serien
JSmart705, 5 tum Operatörspanel, PCT Pekskärm, POE
5-tums operatörspanel med IP67-kapsling och pekskärm. IP67
Tillgänglighet 4 i lager
+JS705BA0U5P1
-
JSmart serien
JSmart715M, 15,6″ Operatörspanel, HD, PCT, POE, Wifi, 64-bit
15,6 tums operatörspanel DNV, 64-bitars CPU IP67
Tillgänglighet 4 i lager
+JS715GE2U5P1





