|
Skärm |
|
| Typ | TFT |
| Upplösning | 1024×600 |
| Storlek | 7 tum 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 400 candela per kvadratmeter typiskt. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC Quad core – 1,6 GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 8 GB flashminne |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | Nej |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 1 x 10/100 Mbit PoE |
| USB-port | 1 x USB 2.0 (Med kabel) |
| Temperaturområde | -20 till 55°C |
| Täthetsgrad | IP 67 |
| Spänningsförsörjning | IEEE 802.3af PoE |
JSmart707M, 7 tums operatörspanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
7-tums operatörspanel DNV, 64-bitars CPU IP67
SKU: +JS707GB2U5P1
Kategori: JSmart serien
Beskrivning
Dokument
Tillbehör
JSmart 5 tum/7 tum/10 tum 48 mm rörfäste +JSBRU001
JSmart 5"/7"/10" 60 mm väggfäste +JSBRU003
VESA-fäste för JSmart operatörsterminal +JSBRU005
JSmart bordsstativ +JSBRU006
Flexibelt "Gåsnack"-fäste för JSmart 705, 707 och 710 +JSBRU007
Vesa fäste adapter till JSmart +JSBRU008
JSmart 5"/7"/10" Multifunktionsfäste med kabelgenomföring +JSBRU009
JSmart-kabel 90° PoE 5m +JSCAU001
JSmart Kabel PoE 5m +JSCAU002
JSmart kabel PoE-USB 5 m +JSCAU003
JSmart kabel PoE-injektor 5 meter +JSCAU004
JSmart PoE-injektor DIN-skena montering +JSPOU0P1
JSmart PoE injektor panel montering +JSPOU0P2
JSmart ÅTDSTRAMANDE Kabelverktyg +JSTOU001
Relaterade produkter
-
JSmart serien
JSmart710M, 10,1″ Operatörspanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
10,1″ operatörspanel DNV, 64-bitars CPU med pekskärm IP67
Tillgänglighet 7 i lager
+JS710GC2U5P1
-
WEB paneler
JSmart710M, 10,1-tums WEBB-panel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64-bit
10,1″ operatörspanel DNV, 64-bitars CPU med Chromium-webbläsare, IP67
+JS710GC2U5PW
-
JSmart serien
JSmart721M, 21,5″ operatörspanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
21,5″ manöverpanel DNV, 64 bit CPU IP67
+JS721GE2U5P1
-
JSmart serien
JSmart705, 5 tum Operatörspanel, PCT Pekskärm, POE
5-tums operatörspanel med IP67-kapsling och pekskärm. IP67
Tillgänglighet 4 i lager
+JS705BA0U5P1





