| Skärm | |
| Typ | TFT LED |
| Upplösning | 1920×1080 |
| Storlek | 15,6″ 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 700 cd/m2 typ. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC fyrkärnig – 1.6GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 8 GB Flash |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | 1 |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB-port | 2 x USB 2.0 |
| Seriell port |
1 x RS232/422/485 (Max 3) |
| Temperaturområde | -30 til 70 °C |
| Täthetsgrad | IP 69 (Framsida) IP 20 (Baksida) |
| Spänningsförsörjning | 10 – 32VDC, 33W |
| Godkännanden | DNV GL, IECEx, Atex Zon 2 |
EX715M, WEBB-panel 15,6″ PCT, Sol-läsbar IP69
15,6” operatörsskärm läsbar i solljus, 700 nit, multitouch med Chromium-baserad HTML5-webbläsare
SKU: +EX715MGU5PW
Kategorier: Extrem serien, WEB paneler
Beskrivning
Dokument
Tillbehör
Inga tillbehör finns
Relaterade produkter
-
+XA5U5P1
-
Extrem serien
eX707G, Operatörspanel 7″ PCT, Solskensläsbar, IP69
7-tums operatörsterminal med Sunlight Readable Multitouch-skärm. IP69
Tillgänglighet 4 i lager
+EX707GU5P1
-
WEB paneler
JSmart710M, 10,1-tums WEBB-panel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64-bit
10,1″ operatörspanel DNV, 64-bitars CPU med Chromium-webbläsare, IP67
+JS710GC2U5PW
-
+EX705MU5PW




