| Skärm | |
| Typ | TFT LED |
| Upplösning | 1920×1080 |
| Storlek | 15,6″ 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 350 cd/m2 typiskt. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC fyrkärnig – 1.6GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 4 GB Flash |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | 1 |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB-port | 2 x USB 2.0 |
| Seriell port |
1 x RS232/422/485 (Max 3) |
| Temperaturområde | -20 till 60 °C |
| Täthetsgrad | IP 66 (Framsida) IP 20 (Baksida) |
| Spänningsförsörjning | 10–32VDC, 17W |
| Godkännanden | DNV GL, IECEx, Atex Zon 2 |
EX715M, 15,6″ WEBB-panel, FHD, PCT Pekskärm, 64 bit
SKU: +EX715MHU5PW
Kategorier: Krombaserad, WEB paneler
Beskrivning
Dokument
Tillbehör
Inga tillbehör finns
Relaterade produkter
-
eX200-serien
EX210, 10,1 tum Operatörspanel, PCT, 64 bit, WEB, Krom
Operatörspanel med Chromium-webbläsare
Tillgänglighet 4 i lager
+EX210U50W
-
eX200-serien
EX207, 7″ operatörspanel, PCT, 64 bit, WEB, Chromium
Operatörspanel med Chromium-webbläsare
Tillgänglighet 4 i lager
+EX207U50V
-
WEB paneler
JSmart721M, 21,5″ WEB-panel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
21,5″ operatörspanel DNV, 64 bitars CPU med Chromium webbläsare. IP67
+JS721GE2U5PW
-
WEB paneler
EX710M, 10,1 tums webbpanel, PCT-pekskärm, 64 bit
Operatörsskärm med Chromium-baserad HTML5-webbläsare
Tillgänglighet 5 i lager
+EX710MU5PW




