| Skärm | |
| Typ | TFT LED |
| Upplösning | 1920×720 |
| Storlek | Ultravid |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 600 cd/m2 typ. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC fyrkärnig – 1.6GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 4 GB flash |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | 1 |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB-port | 2 x USB 2.0 |
| Seriell port |
1 x RS232/422/485 (Max 3) |
| Temperaturområde | -20 till 60 °C |
| Täthetsgrad | IP 66 (Framsida) IP 20 (Baksida) |
| Spänningsförsörjning | 10–32VDC, 17W |
| Godkännanden | DNV GL, IECEx, Atex Zon 2 |
EX712M, 12,3″ Ultrabred WEB-Panel, PCT Touch, 64 bit
Operatörsskärm med Chromium-baserad HTML5-webbläsare
SKU: +EX712MU5PW
Kategori: WEB paneler
Beskrivning
Dokument
Tillbehör
Inga tillbehör finns
