| Skärm | |
| Typ | TFT LED |
| Upplösning | 1280×800 WXGA |
| Storlek | 10,1″ 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 500 cd/m2 typ. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC fyrkärnig – 1.6GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 4 GB Flash |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | 1 |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB-port | 2 x USB 2.0 |
| Seriell port |
1 x RS232/422/485 (Max 3) |
| Temperaturområde | -20 till 60 °C |
| Täthetsgrad | IP 66 (Framsida) IP 20 (Baksida) |
| Spänningsförsörjning | 10–32VDC, 17W |
| Godkännanden | DNV GL, IECEx, Atex Zon 2 |
EX710M, 10,1 tums webbpanel, PCT-pekskärm, 64 bit
Operatörsskärm med Chromium-baserad HTML5-webbläsare
Tillgänglighet 5 i lager
SKU: +EX710MU5PW
Kategorier: Krombaserad, WEB paneler
Beskrivning
Dokument
Tillbehör
Inga tillbehör finns
Relaterade produkter
-
eX200-serien
EX205, 5″ Operatörspanel, PCT, 64 bit, WEB, Krom
Operatörspanel med Chromium-webbläsare
Tillgänglighet 1 i lager
+EX205U50V
-
WEB paneler
EX721M, 21,5″ WEBB-panel, PCT-pek, 64 bit
Operatörsskärm med Chromium-baserad HTML5-webbläsare
+EX721MU5PW
-
eX200-serien
EX207, 7″ operatörspanel, PCT, 64 bit, WEB, Chromium
Operatörspanel med Chromium-webbläsare
Tillgänglighet 4 i lager
+EX207U50V
-
WEB paneler
EX712M, 12,3″ Ultrabred WEB-Panel, PCT Touch, 64 bit
Operatörsskärm med Chromium-baserad HTML5-webbläsare
+EX712MU5PW




