| Skärm | |
| Typ | TFT LED |
| Upplösning | 1280×800 |
| Storlek | 10,1″ 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 500 cd/m2 typ. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC fyrkärnig – 1,6 GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 4 GB Flash |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | 1 |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB-port | 2 x USB 2.0, max 500mA |
| Seriell port |
1 x RS232/422/485 (Max 3) |
| Temperaturområde | -20 till 60 °C |
| Täthetsgrad | IP 66 (Framsida) IP 20 (Baksida) |
| Spänningsförsörjning | 10 – 32VDC |
| Fartygscertifiering | DNV |
EX710M, 10,1″ Operatörspanel, PCT Touch, 64 bit
10,1 tums operatörsterminal med Multitouch-skärm.
Tillgänglighet 3 i lager
SKU: +EX710MU5P1
Kategori: eX700-serien
Beskrivning
Dokument
Tillbehör
Inga tillbehör finns
Relaterade produkter
-
eX700-serien
EX707M, 7″ Operatörspanel, PCT Pekskärm, 64 bit
7-tums operatörsterminal med multitouchskärm.
Tillgänglighet 8 i lager
+EX707MU5P1
-
Tillgänglighet 1 i lager
+EX715MU5P1
-
eX700-serien
EX715MH, 15,6″ Operatörspanel, FHD, PCT Pekskärm, 64 bit
15,6" operatörsterminal med pekskärm.
Tillgänglighet 3 i lager
+SV715MHU5P1
-
eX700-serien
EX721M, 21,5″ Operatörspanel, PCT Touch, 64 bit
Tillgänglighet 1 i lager
+EX721MU5P1





