| Skärm | |
| Typ | TFT LED |
| Upplösning | 800×480 |
| Storlek | 5″ 16:9 |
| Färger | 16M |
| Ljusstyrka | 400 cd/m2 typ. |
| Dimning | Ja |
| Pekskärm | Ja, PCT, multitouch |
| Prestanda | |
| CPU | 64-bit RISC fyrkärnig – 1.6GHz |
| Minne | 2 GB RAM och 4 GB Flash |
| Hårddisk | Nej |
| SD-kortplats | 0 |
| Gränssnitt | |
| Ethernet-port | 1 x 10/100 Mbit |
| USB-port | 1 x USB 2.0 |
|
| |
| Temperaturområde | -20 till 55 °C |
| Täthetsgrad | IP 66 (Framsida) IP 20 (Baksida) |
| Spänningsförsörjning | 10 – 32VDC |
EX205, 5″ Operatörspanel, PCT, 64 bit, WEB, Krom
Operatörspanel med Chromium-webbläsare
Tillgänglighet 1 i lager
SKU: +EX205U50V
Kategorier: eX200-serien, WEB paneler
Beskrivning
Dokument
Relaterade produkter
-
+EX715MHU5PW
-
eX200-serien
EX207, 7-tums manöverbord, PCT-pekskärm, 2xLAN, CAN, COM, 64-bitars
Manöverpanel med multitouch.
Tillgänglighet 4 i lager
+EX207U501
-
WEB paneler
EX710M, 10,1 tums webbpanel, PCT-pekskärm, 64 bit
Operatörsskärm med Chromium-baserad HTML5-webbläsare
Tillgänglighet 5 i lager
+EX710MU5PW
-
eX200-serien
EX205, 5″ Operatörspanel, PCT-touch, 2xLAN, CAN, COM, 64 bit
Manöverpanel med multitouch.
Tillgänglighet 4 i lager
+EX205U501






