Ljusstark pekskärm för utomhusbruk
| Skärm | |
| Typ | TFT |
| Upplösning | 3480 x 2160 |
| Storlek | 17,3″ |
| Färger | 16,7 miljoner |
| Ljusstyrka | 400 cd/m2, Optisk bindning, antireflex och UV |
| Dimning | Ja, från programvara via skärmkabel och dimmer. |
| Pekskärm | Projicerad kapacitiv |
| Ljud | Option |
| Gränssnitt | |
| Röra | USB |
| Skjermport | VGA/HDMI/DP,DP-kabel ingår |
| Tillförsel | |
| Matningsspänning | 12 till 36 VDC |
| Miljöförhållanden | |
| Driftstemperatur | -20 till 70 °C |
| Lagringstemperatur | -30 Till 80 ° C |
| Godkännanden | FCC/CE EN 55022, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 |
| Skyddsklass | IP65 (på framsidan) |
| Dimensioner | |
| Bredd gånger höjd gånger djup | 411,6 x 342,6 x 40 mm |
| Sparmål BxH | 397,6 x 328,6 mm |
| Vikt | 10 kg |




