Industriell Pekskärm
| Skärm | |
| Typ | TFT |
| Upplösning | 1920 x 1080 |
| Storlek | 11,6″ |
| Färger | 16,7 miljoner |
| Ljusstyrka | 300 cd/m2 |
| Dimning | Ja, från programvara via skärmkabel |
| Pekskärm | Projicerad kapacitiv |
| Ljud | Integrerad högtalare och mikrofoningång. |
| Gränssnitt | |
| Röra | USB (RJ45), (1,5 meter kabel med RJ45 och USB medföljer) |
| Skjermport | VGA/DVI/HDMI |
| Tillförsel | |
| Matningsspänning | 12 till 24 VDC |
| Miljöförhållanden | |
| Driftstemperatur | −10 till 50 ° C |
| Lagringstemperatur | -40 Till 70 ° C |
| Godkännanden | FCC/CE EN 55022, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 |
| Skyddsklass | IP65 (på framsidan) |
| Dimensioner | |
| Bredd gånger höjd gånger djup | 329 x 217 x 60 mm |
| Sparmål BxH | 315 x 203 mm |
| Vikt | 2,3 kg |





