Industriell Pekskärmsdator med Android
| Skärm | |
| Typ | TFT |
| Upplösning | 1920 x 1080 |
| Storlek | 11,6″ |
| Färger | 16,7 miljoner |
| Ljusstyrka | 300 cd/m2 |
| Dimning | Från OSD-knappar bak. |
| Pekskärm | Projicerad kapacitiv |
| Ljud | Integrerad högtalare och mikrofoningång. |
| Diverse | |
| CPU | Rockchip RK3568, Fyra kärnor A55 |
| Eter | 1 x GbE RJ45 |
| USB/Serie | 2 x USB 2.0, 1 x OTG, 2xRS232 |
| Trådlös | WIFI 2,4/5G och Blåtand BT 4.0 |
| Minne | 4 GB RAM, 64 GB SSD |
| Skjermport | 1x HDMI |
| Tillförsel | |
| Matningsspänning | 12 till 24 VDC (35W) |
| Miljöförhållanden | |
| Driftstemperatur | -10 till 50 ° C |
| Lagringstemperatur | -20 till 70 ° C |
| Godkännanden | FCC/CE EN 55022, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 |
| Skyddsklass | IP65 (på framsidan) |
| Dimensioner | |
| Bredd gånger höjd gånger djup | 329 x 217 x 60 millimeter |
| Sparmål BxH | 315 x 203 mm |
| Vikt | 2,3 kg |


